Video Konferans Çözümleri 2

Kurumsal Bilgiler

Servus Bilgisayar A.Ş. Türkiye’nin bilişim teknolojileri konusunda önde gelen sistem entegratörlerindendir.

1989 yılında kurulan Servus, 18 yıldan bu yana Türkiye’nin her sektörden çok sayıda kurumuna ürün ve hizmet sunmuş ve Türkiye’nin saygın ve sadece kaliteli hizmet sunan teknoloji iş ortağı olarak ekonomideki yerini almıştır.

Servus Bilgisayar müşterilerinin her türlü bilgisayar ve iletişim teknolojisi gereksinimlerinikarşılamak için ürünlerini yalnızca en iyiyi en uygun maliyetle sunmak adına marka bağımsız olarak her marka ürünü sunarak ; hizmetlerini ise uzun yılllardır çalışan kendi personeli ile üreterek kalite, uygun fiyat ve mutlak başarının vazgeçilmez adresi olmuştur.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen Servus, 2006 yıllı sonunda 400 çalışanı ve $ 70 milyon cirosu ile sektörünün önde gelen ilk firmaları arasındaki yerini daha da güçlendirmiştir. Gerek özel gerekse kamu sektörünün önde gelen tüm kuruluşları ile çalışan Servus, orta ve büyük projelerde aranan çözüm ortağı olmuştur.

Birikimlerini Türkiye içinde ve dışında uzmanlaşan iştirak şirketlerine taşıyan Servus, varlığını Türkiye ve yakın coğrafyalara taşımıştır. İştirakleri arasında Provus Türkiye, Servus Romanya, Provus Romanya ve SSI Ukrayna şirketleri özellikle ödeme sistemleri ve baskı sistemleri alanlarında bulundukları ülkelerin lider kurumları olmuşlardır.